Miskoll’u Tanıyalım

MİSKOLL NEDİR?
NASIL KULLANILIR?
MİSKOLL (El Arabalarına Temiz Tutamak Projesi) tamamen yerli ve milli bir proje olarak 2019 yılı içerisinde henüz pandemi dünyada gündeminde yokken PAKROL tarafından Ar-Ge’si yapılmaya başlanmış bir hijyenik üründür.

Şirketimizin sektörel tecrübelerinden yola çıkarak tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu ürün nihayet kullanıcıya sunulma aşamasına gelmiştir. Hijyenik klozet kapağı ve dezenfeksiyon ürünleri konusunda oldukça derin bir tecrübeye sahip olan PAKROL HİJ.AMB.ÜRÜN. SAN.TİC.ŞTİ,
MİSKOLL ürününü dünya çapında duyulan bir ihtiyaç sebebi ile hayata geçirmiştir. Kompakt bir yapıda olan MİSKOLL Akıllı Temiz Tutamak montaj kolaylığı ve kullanıcı dostu olması sebebi ile eşsiz bir dizayna sahiptir.

Bizler sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklı yarınlara ulaşabilmesi için MİSKOLL’u geliştirdik. Şimdi sizlerde hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığı için alışverişe çıkmadan önce size bu hizmeti sunan marketleri tercih edin.

MİSKOLL kullanmayan marketlerden bu hizmeti talep edelim. Çünkü hayatımızın sonuna kadar ‘’ Hayat Eve Sığar ’’ sloganı ile yaşayamayız.

Yeni Sloganımız

‘’Hayat, Temiz Yaşayınca Güzel.‘’

MİSKOLL Ailesi