Kurumsal

NEDEN BİZ ?

Her kullanıcı, el arabasını yeni ve temiz sarf malzemesi ile kullandığından el araba kolunda olası, bulaşabilecek hastalıklar ve mikroplar önlenir.

Güvenilir

Modern

Steril

Estetik

Hijyen Nedir?

Sağlığı, temizliği temsil eden hijyen toplumsal yaşamın her aşamasında karşımıza hijyen olmayan ortamlar çıkmaktadır.
Yaşadığımız ortamların, içtiğimiz ve kullandığımız suyun, soluduğumuz havanın kullandığımız alet ve gereçlerin ve en önemlisi market el araba tutamakların temiz ve sağlıklı yani hijyenik olması gerekmez mi?

Hijyen, sağlık için gerekli koşulların sağlanması ve sürdürülebilmesi için öngörülen uygulamalar anlamına gelir. Günlük yaşamda girdiğimiz, dokunduğumuz, soluduğumuz her ortamda özellikle kalabalık ortamlarda el araba tutamakları sağlığımızı tehlikeli boyutta tehdit edebilecek çok çeşitli bakteri ve virüslere maruz bırakabilir.

Başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumasının en önemli aracı hijyendir.

İşletme Açısından Yararları

Mekanınızı, işyerinizi ziyaret eden müşterileriniz, dostlarınız ya da birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ortak kullandığımız market, havalimanı el arabalarını kullanmak istediklerinde zihinlerinde hep benzer sorular oluşur;
✔️Kullanacağım el araba kolunu benden önce kim kullandı?
✔️Bulaşıcı hastalık kapma riskim var mı?
✔️Ve daha pek çok benzer soru sorulur.
✔️Sonunda hemen herkes aynı tedbirleri düşünür.
✔️Kolu nasıl temizlemeliyim?
✔️Yoksa silmeli miyim? Ya da başka bir cisim ile mi tutmalıyım?
✔️Daha birçok benzer çözüm ve tedbir akla gelebilir. Ancak hiç biri köklü bir çözüm sağlamaz. Miskoll hijyen tutamak projesi ile el arabalarina çağdaş ve hijyenik görünüm kazandırırsınız.
✔️Bu sayede işletmenize ek bir prestij sağlayarak kendinizi rakiplerinizden daha üstün duruma getirirsiniz.