İK Politikasi

İK POLİTİKASI
En önemli sermayesi insan kaynağı olan firmamızın temel hedefi, çalışanlarımızın parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir kurum olmaktır. Miskoll olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz ve bu sebeple stratejik düşünebilen, hızlı, proaktif ve sorumlu çalışma arkadaşları ile firmamızı büyütmeyi dunya genelinde marka olmayı hedeflemekteyiz.

Temel insan kaynakları stratejimiz faaliyet gösterilen sektörlerde dünya standartlarında insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, nitelikli iş gücünün çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir firma olmaktır.

Değişime kolaylıkla adapte olabilme ve takım çalışması içerisinde başarılı bir şekilde yer alabilme becerileri şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Etkin ve yaratıcı bir şekilde çalışma yeteneği ve yüksek motivasyon, çalışanlarımızda aradığımız vazgeçilmez özelliklerdendir. Şirketlerimiz sürekli gelişime ve ilerlemeye bağlı olduğu gibi çalışanlarının da bu değere kişisel olarak sahip olmasını önemsemektedir.

Miskoll, insana yapılan yatırımın kıymetinin fazlasıyla farkındadır. Şirket olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve ilgili alanlarında büyük başarılar gösterebilmeleri adına eğitim olanakları sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eğer siz de küresel vizyonumuzu ve değer yaratma tutkumuzu paylaşıyorsanız; gelişen, dinamik bir şirkette çalışmayı amaçlıyorsanız, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız…